Martin Rančík: "Za seba môžem povedať, že sa snažím na každom tréningu, aby chalani dostali zo seba čo najviac"
27764
Dvadsaťdeväťročný strieľajúci rozohrávač je najlepším mužom na svojej pozícii v Nemecku
SITA - 24.04.2014 - 21:00
33472
V extraligovom finále sa hrá na štyri víťazstvá, prvé dva zápasy sú v bratislavskej Hant aréne na programe v piatok 2. a sobotu 3. mája - vždy o 18.00 h
SITA - 24.04.2014 - 11:30
38640
Košičankám sa v úvode síce triasli kolená a aj preto sa po prvýkrát dostali do vedenia až v 5. minúte (11:8), no s pribúdajúcim časom sa cítili čoraz sebaistejšie
Marek Grondžel/goodangelskosice.eu - 24.04.2014 - 9:00
38036
Branislav Brliť: "Verím, že finálová séria bude vyvrcholením ročníka"
BASKET.sk/Tomáš Prokop, denník SME - 24.04.2014 - 8:30
38953
Druhé víťazstvo si zverenky Maroša Kováčika vybojovali v stredajšom treťom stretnutí, v ktorom si doma v Infiniti aréne poradili so súperkami presvedčivo 74:58
SITA - 23.04.2014 - 23:00
35357
Výsledok utorkového šiesteho zápasu semifinále play-off extraligy basketbalistov (hralo sa na štyri víťazstvá)
SITA - 22.04.2014 - 19:59
38030
Dražen Klarič: "Pár zápasov mal Channels veľa strát, pretože sme ho dobre bránili. Ak budeme v tom pokračovať a nedovolíme mu, aby sa rozohral, bude to dobré"
Róbert Buček - 21.04.2014 - 21:30
37203
Výsledok sobotňajšieho tretieho zápasu série o tretie miesto extraligy žien (hrá sa na tri víťazstvá)
SITA - 19.04.2014 - 21:30
38995
Mártins Berkis: "Chceli sme troška prekvapiť súpera, poslali sme na ihrisko inú základnú päťku. Nefungovalo to tak, ako by sme si predstavovali"
Róbert Buček - 19.04.2014 - 20:50
38040
Výsledok piatkového piateho semifinálového zápasu extraligy basketbalistov (hrá sa na štyri víťazstvá)
SITA - 18.04.2014 - 21:00
38030
Krajnovič: Verím, že v piatok by mohla byť najväčšia návštevnosť za celú sezónu. Hráči si zaslúžia, aby ich fanúšikovia prišli podporiť.
Michal Múcska - 18.04.2014 - 14:11
38962
Zuzana Žirková: "Mala som konflikt s jedným rozhodcom, keď mi pán Tomašovič povedal, že či si myslím, či som nejaká hviezda, na čo som mu povedala, že mu môžem poslať životopis"
BASKET.sk/Tomáš Prokop, denník SME - 18.04.2014 - 10:34
38927
Galavečer sa uskutoční v sobotu 26. apríla o 15. hodine v Aréne Poprad
Róbert Buček - 17.04.2014 - 11:30
38961
Druhý diel finálovej ságy nezačali basketbalistky Good Angels zle, no s pribúdajúcim časom prvého polčasu sa postupne z ružomberskej Koniarne strelecky vytrácali
Marek Grondžel/goodangelskosice.eu - 17.04.2014 - 11:20