Najdete nas aj na Facebook-u Dnes je Piatok 29. august 2014
 
 
Prišla ponuka z Lotyšska
27210
Autor: denník Šport   Publikované: 07.03.2013 07:41:00
Zdieľaj na Facebooku Bookmark and Share

Už sme informovali, že príprava basketbalistiek Slovenska na majstrovstvá Európy, ktoré budú vo Francúzsku 15. – 30. júna, sa začne 6. mája v Liptovskom Jáne. Počas nej až do odchodu na šampionát (12. júna) by družstvo pod vedením Ivana Vojtka malo odohrať osem až desať zápasov. Zrejme až päť z nich uvidia diváci v Ružomberku.

„Bude tam od 30. mája do 1. júna Veľká cena Slovenska, ktorej istým účastníkom je zatiaľ okrem nášho družstva Japonsko. Hráčky tejto krajiny prídu k nám recipročne v období 28. máj až 2. jún. Už pred Veľkou cenou by mali odohrať proti nášmu tímu jeden či dva zápasy a ďalší potom na turnaji, na ktorý hľadáme ešte súpera z niekdajšej ,sovietskej‘ a ďalšieho z bývalej ,juhoslovanskej‘ basketbalovej školy,“ prezradil nám prezident SBA Jaroslav Janáč.

A zo svojej stredajšej e-mailovej pošty vybral úplnú novinku z Lotyšska, odkiaľ prišla ponuka na dva zápasy v čase od 12. do 20. mája. Šéf SBA predpokladá, že by tam mohlo družstvo vycestovať a vzápätí odísť do Kranjskej Gory na 2 – 3 stretnutia proti domácemu Slovinsku. Ešte sa rokuje o dvoch zápasoch proti Maďarsku, u nás, alebo u južných susedov, krátko pred odchodom na ME. Ak všetko dobre dopadne, tak sa naplní počet desiatich prípravných stretnutí našich basketbalistiek pred šampionátom.

Sport © 2012, Autorské práva Sport Press a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SPORT je výslovne zakázané.Diskusia

Pridajte svoj komentár

Prispievate ako neregistrovaný návštevník. kliknite sem a prihláste sa !

Autor/Nick:

Nadpis:
Text príspevku:


doteraz je táto diskusia bez príspevkov, pridajte prvý práve Vy! :: ::
 

Magazín eBasket.sk

Giannis Antetokounmpo alebo Greek Freak je vychádzajúcou európskou hviezdou
Od 1. októbra 2014 dochádza k zmenám v niektorých pravidlách FIBA
Budúcoročné basketbalové podujatia plánujú organizovať aj v Spišskej Novej Vsi
Becky Hammonová je pionierkou medzi basketbalistkami. V Amerike ju nechceli, reprezentovala Rusko a teraz sa stala asistentkou trénera v San Antoniu Spurs
Kevin Love by mal doplniť na konci augusta v Clevelande LeBrona Jamesa s Kyriem Irvingom

Vyhľadávanie na Basket.sk
Nájdete nás na Facebooku

 
Vygenerované za 254 ms.